درباره ما

فروشگاه اینترنتی محمد معین اولین فروشگاه در راستای ارسال و فروش کالا در استان مرزی سیستان و بلوچستان است .

ما با سابقه دوازده (12) ساله و پشتوانه اعتماد مشتریانمان توانستیم گرچه اندک ولی سهم بسزایی در راستای رفع مشکلات آرایشی داشته باشیم.

خوشحالیم در همین تجربه چندین ساله بودن  ولی کوچک از نظر دیگران چه بسا عزیزانی که توانستند از طریق همکاری و بازاریابی برای ما شمه ای کمک و کاستن بار گرانی از دوش آن عزیزان سهم کوچکی داشته باشیم.

خوشحالیم که توانستیم  مشارکت کنیم و در سفره ی تعدادی از هموطنان لقمه ای نان حلا ل را ببریم.

با یک جستجوی ساده فروشگاه اینترنتی محمد معین از ابتدا با همین نام و لو آدرس سایت هایی که تغییر کردن ولی رسالت و مشتری مداری و احترام به مشتری همیشه ثابت بوده و تغییری ایجاد نگردیده ولی در صدد هستیم که با ارشادات عزیزان فضای رقابتی را در عرصه تجارت بیافرینیم. ما هیچگونه هزینه تبلیغی و استفاده ابزاری از عکس مشتریانمان نکرده و نمی کنیم ولی صداقت و مثابه ضرب المثل «مشک آن است خود ببوید نه آن که عطار بگوید» در راستای فروشگاه ما این مثل صدق کرده است. 

ما سعی داریم تا  با فروش انواع لوازم و بدلیجات و محصولات بومی فرهنگ خود را به سایر هموطنان ارجمند معرفی نماییم. و چه بسا که هموطنان ارجمند نیز لایق دیده و در راستای تبادل فرهنگی این میراث کهن ایرانی در سراسر کشور سهیم باشیم. 

امید داریم کاستی ها ما را بادیده محبت بنگرید و با ارشادات خویش ما را در راستای برداشتن گامی بهتر یاری نمایید. که هیچ لذتی بالاتر از خدمت و لبخندی بر لبان مأیوس نیست. 

                                   فروشگاه اینترنتی محمد معین

                                      تلفن ثابت : 02191301839

                         09151750071 شماره پشتیبانی از 9 صبح الی 21 

ارائه کنندگان
آخرین اخبارآرشیو اخبار...
ترکاندن جوش 30 مهر 1399 2484

جوش صورت را هرگز نترکانید 

 

ادامه مطلب...
مرورگر شما بسیار قدیمی است!
جهت مشاهده این وب سایت به صورت صحیح، بروزرسانی مرورگرتان ضروری خواهد بود. بروزرسانی مرورگر
×